Maison Alhambra Duft for kvinner
FBAC4895-B52C-4E03-B099-A6A8F8B8017B Created with sketchtool. 706D6907-81E1-46A2-B8F9-7B702A1EF2C7 Created with sketchtool. 6A870209-E7F5-44F5-A66F-09E20C85A0DC Created with sketchtool. 0BB04D6C-A9AB-4913-BF4F-5A23954E68E1 Created with sketchtool. 501E26C7-66C1-4DAA-B740-6CFAF55A1B39 Created with sketchtool. C105F7D3-D5EE-43C9-9EE8-05CC42B296D4 Created with sketchtool. D94689D8-7CBB-41C8-AC06-F79D81FF82D5 Created with sketchtool. DA4C7ED9-2512-4D52-94F0-92800F2A6E04 Created with sketchtool. 42E133FD-828F-4CF4-A0BF-560014487A57 Created with sketchtool. F52D9745-4BFD-4506-BEEF-630FD09EF2D9 Created with sketchtool.
Maison Alhambra

Du ser kun produkter fra Maison Alhambra i denne listen.

Parfymer for kvinner – finn en duft som passer til deg

En velvalgt duft kan fremheve personligheten din, fullføre stilen din og gi deg ekstra selvtillit gjennom dagen. Hos CS MEGASTORE finner du et stort utvalg av parfymer for kvinner, uansett om du foretrekker en frisk og lett dameparfyme, feminine blomsternoter eller varme og mer intense duftnyanser. Utforsk sortimentet og finn din nye signaturduft eller en velduftende gave til noen du er glad i.
Filtrer
30 produkter
Sorter etter
Lager
Varenr.: 10567706 | 6291107459370

Maison Alhambra Versencia Crystal 100 ml parfyme til kvinner

NOK 160,00
eksklusiv MVA 128,00
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
NOK 160,00
eksklusiv MVA 128,00
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
Se produkt
Lager
Varenr.: 10205185 | 6291107459356

Maison Alhambra Philos Rosso Eau De Parfum Spray 100ml

NOK 192,00
eksklusiv MVA 153,60
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
NOK 192,00
eksklusiv MVA 153,60
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
Se produkt
Fjernlager
Varenr.: 10205188 | 6291108735817

Maison Alhambra Dark Aoud EDP U 80 ml

NOK 213,00
eksklusiv MVA 170,40
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
NOK 213,00
eksklusiv MVA 170,40
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
Se produkt
Fjernlager
Varenr.: 21161268 | 6290360599175

Maison Alhambra Love Spark Eau De Parfum 80 ml (unisex)

NOK 261,00
eksklusiv MVA 208,80
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
NOK 261,00
eksklusiv MVA 208,80
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
Se produkt
Fjernlager
Varenr.: 10567730 | 6291108735992

Alhambra Maison Alhambra Floral Profumo Eau De Parfum

NOK 132,00
eksklusiv MVA 105,60
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
NOK 132,00
eksklusiv MVA 105,60
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
Se produkt
Fjernlager
Varenr.: 8778727 | 6291107459264

Maison Alhambra Kismet For Women Eau De Parfum

NOK 263,00
eksklusiv MVA 210,40
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
NOK 263,00
eksklusiv MVA 210,40
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
Se produkt
Fjernlager
Varenr.: 21161269 | 6290360599199

Maison Alhambra - Incense Ebony 80ml

NOK 261,00
eksklusiv MVA 208,80
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
NOK 261,00
eksklusiv MVA 208,80
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
Se produkt
Fjernlager
Varenr.: 20499111 | 6291108730300

Maison Alhambra Victoria Flower EDP I 100 ml

NOK 184,00
eksklusiv MVA 147,20
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
NOK 184,00
eksklusiv MVA 147,20
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
Se produkt
Fjernlager
Varenr.: 10567737 | 6291108737033

Maison Alhambra Pink Shimmer Secret Intense EDP W 100ml

NOK 208,00
eksklusiv MVA 166,40
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
NOK 208,00
eksklusiv MVA 166,40
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
Se produkt
Fjernlager
Fjernlager
Varenr.: 24094695 | 6290360599212

Maison Alhambra Eclat De Lune Eau De Parfum 100ml Women Fragrance

NOK 205,00
eksklusiv MVA 164,00
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
NOK 205,00
eksklusiv MVA 164,00
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
Se produkt
Fjernlager
Varenr.: 24422897 | 6290362343134

Maison Alhambra Avant Ruby Eau De Parfum 100ml Women Fragrance

NOK 261,00
eksklusiv MVA 208,80
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
NOK 261,00
eksklusiv MVA 208,80
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
Se produkt
Fjernlager
Varenr.: 21861185 | 6290362340591

Maison Alhambra Ladies Victorioso Fearless 100 ml

NOK 237,00
eksklusiv MVA 189,60
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
NOK 237,00
eksklusiv MVA 189,60
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
Se produkt
Fjernlager
Varenr.: 24157760 | 6290362340874

Maison Alhambra Narissa Et Moi Eau De Parfum 100ml Women Fragrance

NOK 156,00
eksklusiv MVA 124,80
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
NOK 156,00
eksklusiv MVA 124,80
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
Se produkt
Fjernlager
Varenr.: 24098198 | 6290362341147

Maison Alhambra Luxe Chic Eau De Parfum 100 ml for kvinner

NOK 282,00
eksklusiv MVA 225,60
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
NOK 282,00
eksklusiv MVA 225,60
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
Se produkt
Fjernlager
Varenr.: 20499106 | 6290360590790

Maison Alhambra Montaigne Coco Eau De Parfum 100ml Spray

NOK 208,00
eksklusiv MVA 166,40
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
NOK 208,00
eksklusiv MVA 166,40
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
Se produkt
Fjernlager
Varenr.: 10489833 | 6291108736586

Maison Alhambra Very Velvet Noir Eau De Parfum 100ml

NOK 255,00
eksklusiv MVA 204,00
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
NOK 255,00
eksklusiv MVA 204,00
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
Se produkt
Fjernlager
Varenr.: 20328995 | 6290360591612

Maison Alhambra Sceptre Amazonite Eau De Parfum 100 ml unisex

NOK 286,00
eksklusiv MVA 228,80
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
NOK 286,00
eksklusiv MVA 228,80
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
Se produkt
Fjernlager
Varenr.: 10567719 | 6291108735497

Maison Alhambra Exclusif Rose Eau De Parfum 100 ml (kvinne)

NOK 188,00
eksklusiv MVA 150,40
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
NOK 188,00
eksklusiv MVA 150,40
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
Se produkt
Fjernlager
Fjernlager
Varenr.: 24134144 | 6290360599236

Maison Alhambra Camille Eau De Parfum 100ml Women Fragrance

NOK 198,00
eksklusiv MVA 158,40
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
NOK 198,00
eksklusiv MVA 158,40
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
Se produkt
Fjernlager
Varenr.: 21668735 | S8316790

Maison Alhambra Amberley Eau De Parfum 100ml

NOK 636,00
eksklusiv MVA 508,80
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
NOK 636,00
eksklusiv MVA 508,80
Eventuelt frakt kommer i tillegg.
Se produkt
Fjernlager

Finn den rette dameparfymen til hverdagen, festen og spesielle øyeblikk

Den rette dameparfymen er en personlig detalj som kan skape stemning og gjøre stilen din mer gjenkjennelig. Noen foretrekker friske og diskrete dufter for kvinner, mens andre søker en fyldig og markant duft som blir lagt merke til. Derfor er det lurt å velge ut fra både dine favorittduftnoter, årstiden og anledningen du ønsker å bruke duften til.

Friske duftnoter som sitrus, grønne nyanser og lette blomster passer ofte godt til hverdagen, jobben og de varme månedene. De gir en ren og oppløftende duftopplevelse uten å føles for tung. Blomster- og fruktdufter kan skape et feminint, elegant eller lekent uttrykk, mens varme noter av for eksempel vanilje, tre og krydder ofte gir en mer intens karakter. Disse duftene er ideelle for kvelden, festen og årets kjøligere perioder.

Duftens konsentrasjon har også betydning for opplevelsen. Eau de Toilette er typisk lettere og egnet til daglig bruk, mens Eau de Parfum ofte har en fyldigere karakter og lengre holdbarhet. Ønsker du en spesielt konsentrert duftopplevelse, kan Extrait de Parfum være det riktige valget. En body mist er derimot et godt valg når du ønsker en mild duft som lett kan friskes opp i løpet av dagen.

Mange velger å ha flere dufter, slik at parfymen kan tilpasses humør, antrekk og anledning. En lett dameparfyme kan være perfekt om dagen, mens en mer intens duft kan skape det rette uttrykket for en festlig kveld. Hos CS MEGASTORE kan du utforske et stort utvalg av dufter for kvinner og finne akkurat den varianten som passer til din personlige stil.